SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW e46 compact 316i
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '16
Lloji :
BMW 316
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
161,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
130085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh BMW e46 compact 316i benzin, viti i prodhimit nentor 2004. Eshte jashtezakonisht ne gjendje te mire teknike dhe shume shume i rujtun.
I regjistruar ne RKS deri me date: 15.07.2017 (nje vite regjistrim). Kilometra te kaluara i ka 161000 per kete jap garancion.
Posedon Air Bag, ABS, ESP, KLIM, 2X xhama elektronik, pasqyre elektronike dhe me ngrohje, disqe te aluminit, dy çelësa, mbyllje qendrora, gomat e veres shume pak te përdoruara etj.
Ne kete çmim jane te perfshira edhe kater (4) gomat e dimrit.

Vetura nuk eshte Hipotek perkthimi behet menjehere

Beje edhe ndrrim me vetura me te mdha si Mercedes, Audi dhe BMW

Tel: 044/373-977
Informata rreth publikuesit
Argjend
Skënderaj
+37744373977
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »