SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mini cooperi
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
187
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
130102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mini cooper 1.6 benzin regjistrimi i par nks deri me 25.12.2016 çmimi 4.50o euro i diskutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luftarakt
045 814 779
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »