SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ford focus 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
130103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina e çdoganuar nga Italia,me goma te reja dhe motori me gjitha sherbimet te duhura . Çmimi me marrëveshje.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endri
Bologna, Italy
0693109898
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »