SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:56
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,400
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
130119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


Audi AA 2.0 TDI, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* Audi A4 2.0 TDI
* Multi funksion
* Navigacion
* Viti i prodhimit 2007
* KLIMATRONIC
* Karrikat ALKANTARA
* Nxemje ne Karriga
* Senzora
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alu Fellne
*MULTIFUNKSIONAutosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »