SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Bora viti 2005 dizel 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:31
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2005
ID e produktit :
130124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes VW Bora viti i prodhimit 2005 dizel 1.9 TDI , posedon : Klim , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronike , goma te reja, , ne gjendje teknike shum shum te mir , kilometrat 202,000 KM , i ardhur nga belgjika me dogan te paguar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000

Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00 h
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »