SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Honda shadow Rc 50 - 750 ccm
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
7,000
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
2007
ID e produktit :
130132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Honda shadow RC 50- 750 ccm viti 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Pejë
044223456
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »