SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 - 10
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2010
ID e produktit :
130166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 1.9 TDI sportback 2010 Folie White Pearl

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Mitrovicë
049657010
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »