SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz ML270 CDI 7 ulse
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2004
ID e produktit :
130170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturën ML 270 Cdi me targa te huaja. I pa doganuar. Vetura ka te gjitha opcionet e mundshme dhe te gjitha i punojnë. Eshte ne gjendje shum te mire teknike. Klime, lëkurë e zezë. Nxemje te ulseve, dvd, navi, tv, tempomat, xhama elektrik, ndrrues automatike, kukë etj etj. Gjat kësaj jave gjindem ne pushime ne Shqipëri ku mund të vini per ngasje provuese. Pas kësaj jave gjindem ne Mitrovicë te Kosovës. Numri viber +46722890008. Numri celularë +355686175311. Qmimi shum i volitshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Prishtinë
38649384807
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »