SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercdes a- clas. 140
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
130171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz. A clas 140 ne gjendje shum. Te Mir. Me klim arbeg.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beci
Klinë
044922032
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »