SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf vI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:44
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
130178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf6 .2.0,me navigacion ,manual,senzora para mrapa,kamera mrapa,klim ,abs,srs,gjama me rrym ,ne gjendje shume te mire teknike dhe optike ,regjistrimi i pare ne rks ...
Informata rreth publikuesit
Albert
Mitrovicë
049-443-434
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »