SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 TDI - Automatik -
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi
ID e produktit :
130202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Volkswagen Passat 3B Karavan
1.9 TDI
Automatik-Tiptronic
Klim-tronic
Karriga me Nxemje
Abs
Esp
Airbag
Cd-player
Board Computer
Tempomat
Goma Te Mira
Rimorkiator ( Kuken )
Viti 2004
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Hirit Metalike
CCM : 1896
KW : 96
Vetura posedon 2 Qelesa
Km : 225.000
Vetura Eshte me Dogan ( Depo Doganore ) Prejardhje nga Gjermania
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
044845548
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »