SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 318
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
ID e produktit :
130212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 318 Diesel full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
+38649649690
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »