SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190D - 89
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
130223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet mercedesi 190 2.0 disel ne shum te mir teknike... poashtu posedon edhe kuken montuse.
Per me shum informata kontakoni numrin 044-202-880
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Besianë
044202880
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »