SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d 98000 km! Ndrrim
Çmimi :
€25,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
98,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
ID e produktit :
130226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 2.0 Viti prodhimit 2012. I sapo ardhur nga Gjermania
-KM 98000 - te garantuara (e kam blere personalisht ne Gjermani)
Auto start stop technology
-163 PS
-4 Goma te reja 2016, fellne 2016 18
-4 goma te reja 2015 + fellne fabrikisht te bmw 16
-Senzor parkimi
-Karrika me nxemje
-Shpenzime te ulta - Ekonomik
-Comform Line - Sport dhe Sport +
-1 vit regjistrim + FULL Kasko
-2 Qelsa
Beje ndrrim me veture ma te vogel veq me qene ne gjendje te shkelqyshme.
Tel: 049 827 962
Informata rreth publikuesit
Berat
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »