SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI S5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2009
ID e produktit :
130232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI S5 V8 4.2 TFSI
115.000 km
Quattro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhon
Pristina
049111315
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »