SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 Diesel 1.6
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,500
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
130233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 407 Diesel 1.6

-Importuar nga Franca

-Viti i prodhimit 2005

-Pa Dogan

EKSTRA POSEDON:
* KLIMATRONIK
* Drita Xenon
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* CD + DVD

Per me shume shikoni fotot, ose kontaktoni ne nr + VIBER:
+377 45 504 961
Informata rreth publikuesit
Florentin
Dardanë
049382881
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »