SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 325i e90
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Lloji :
BMW 325
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
111,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2006
ID e produktit :
130239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 325 i e90 250 ps me navi te madh ne gjendje shume te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
045680012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »