SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz i doganuar , RKS
Çmimi :
€20,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '16
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
2987.00
Viti :
2007
ID e produktit :
130245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz CDI 4MATIC Avantgarde, i ardhur nga Zvicrra,dhe tani eshte i doganuar dhe regjistruar me tabela kosovare ! Viti 2007, 135000km ,Automatic,Diesel, ne gjendje te rregullt, me funksione full ekstra!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
045257617
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »