SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4 viti 2003 tdi
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
130251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 dizell 1.9 td'i tkuqe ne gjendje shum te miir punon shum mir servisin ja kom ba rrypin dhemzor eka te ndrrun ulje etjj. Fellne te mira numer 17 karrika ekstra RiCARO gjama elektronik pasqyre elektrike abs.esp child lock mbyllje qendrore bord computer ndrrusi i shpejtsis manual ne gjendje perfektee 210 mij kilometra sigurta ndrrim nuk baj faliminderit nr tel wiber +377 44.722.474

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haliitt
Ferizaj
044722474
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »