SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta 1.8 Turbo Disel Me Klim Shum I Rujtem
Çmimi :
€2,222.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,253
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2000
ID e produktit :
130256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Fiesta 1.8 T D N Gjendje t mir teknike bojm ndrrim me regjistrim
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »