SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Omega 2.5 TDS Interkooler
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Lloji :
Opel Omega
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
130259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Opel Omega 2.5 TDS... Vetura esht e vitit 2001 dhe esht ne gjendje shum te mir. E posedoj disa vite dhe ekam mbajt shum mire...Motorin e ka BMW 2.5 me zingjir qe nuk kputet kur. Fabrikisht e ka motorin e BMW. Hargjimet i ka lokal 8max, ndersa rrug qel 6L/100KM... Para 2 muaj ju ka ba servisi: ule,komplet krejt filterat,kaishat shpanerat, komplet seti i kvaqilles i rri LUK...Vetura posedon keto sene: 1.KLIM TRONIK 2 ZONALE 2.ABS 3.SERVO 4.8X AIRBEGA 5.KOMANDA NE TIMON per radio kompjuter etj... 6.TEMPOMAT 7.BOARD COMPUTER 8.GJAMA ELEKTRONIK 9.ULSE ELEKTRONIKE 10.GEPEKU ME RRYM QE QELET ME KOMAND NE QELS 11.GJAMAT KOLLOR 12.GOMA TE RREA DIMRI 13.ALARM 14.DRITAT ME LLUP (XENON-BIXENON) etjj etjj... Regjistrim RKS edhe 1 muj... Numri i telefonit: +37744850720 i njejti ne viber...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Limaj
Kastriot
044850720
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »