SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra enjoy
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2008
ID e produktit :
130260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra e bardhë Vetura është ne gjenje përfekte pa asnjë defekt, eshte i ardhur nga Suedia i ka te gjitha dokumentat ne rregull si dhe Librezën e servisit si në foto qe i është bërë për çdo vitë ne opel.Vetura është e vitit 2008 por për herë te parë është dalë ne qarkullim ne vitin 2010 mund ta shihni dhe në librezë.Ka 190.000 kilometëra te kaluara 1.7 diesel.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hakif
049394905
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »