SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 Tdi DI tkuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
287,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
130263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose ndrroj golfin me tauran shtoj parePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ibish
Prishtinë
+37744158191
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »