SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4
Çmimi :
€12,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
130264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli 2008 2.0 Diesel ............................
143 Ps ............................
automatik tipronik..............................
Regjistrim deri ne Korrik 2017.......................
Senzora mbrapa ...........................
Service i sapo kryer ..............................
goma te veres shum te mira .....................
ne gjendje perfekte eshte vetura ....................
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
0037745558910
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »