SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr ATV Jingling 2012, 250cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Lloji :
Quad Bikes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
4,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2012
ID e produktit :
130268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Jing Ling 2012 250 CC , doganen e ka te pagume, qe 6 muj ka ardh ne kosove,
Bejm ndrrim, Golf4, 3, Opel Astra,
Çmimi 2800 i diskutushemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zgjim
044666298
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »