SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
97
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2012
ID e produktit :
130270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bej ndrrim me banese ne prishtine 90-100m

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auron
Prishtinë
045409233
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »