SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet fiat punto 2006
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Lloji :
Fiat Grande Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
146
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2006
ID e produktit :
130271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat punto 2006 1.2 benzine shume ekonomike goma te reja xhama te zinj origjinal kondicjoner drita bixenon vaj filtra te sapo bera ne gjendje te shkelqyer

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enerik
Prishtinë
00355694444148
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »