SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 207 (2006)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
130278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet PEUGEOT 207
- 1.6 HDi
- Viti: 2006
- 4 Dyersh
- Pa dogane (E ardhur nga Austria)
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Mitrovicë
049401062
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »