SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharan 1.9 TDI me dy te kuqe
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
130280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Sharan ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vali
Prizren
044147906
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »