SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw caddy
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Airbags
ID e produktit :
130285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw caddy
NR.Tel 045425427
044629731
Informata rreth publikuesit
Nikson
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »