SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw sharan 1.9 tdi i sapo ardhur nga gjermania
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
130299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ve sharan 1.9 tdi i sapoardhur nga gjermania ne gjendje perfekte karrikat gjysme lekur komforin ngjyr krem per me shume info kontaktoni ne numrin 044375100

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eris
Prishtinë
044375100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »