SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 - SLINE - 8 Muaj Regjistrim KS
Çmimi :
€7,600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
130319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 1.9 SLINE
Regjistrimi KS edhe 8 MUAJ
Modeli 2006
Viti 2005
169.000 KM
Liber Servisi etj.

Numer Kontakti: 044 230 693
Informata rreth publikuesit
Elvis
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »