SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT: Mercedes E-Class W211 me 1 vit rexhistrim -03
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
130327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent veturen personale Benz E270 cdi viti prodh.Nentor 2002 me afro 250 mij te kaluara te veta.. Si ka 2 jave qe vetura eshte rexhistruar dmth ka 1 vit plot rexhistrim plus edhe kartonin e xhelbert e ka te nxirrt 50 eu. Vetures ja kom ndrru akumullatorin e sbc, jaboqicat e rrotave te para si dhe amortizerat e mram mi ni fjal o shume i paqt dhe tip top.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Ferizaj
+37744293285
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »