SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw lupo
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Lupo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1999
ID e produktit :
130330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura lupo e sapo ardhur nga zvicrra Ne gjendje perfekte me shpenzime shum te vogla.Per ma shum info 044135852 . 044907077

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meti
044135852
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »