SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 2 opel vectra 2.0
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
ID e produktit :
130333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 opell vectra te vitit1990 njera eshte plin benzin tjetra eshte vetem benzin me disa defekte te vogla i shes sepse nuk me nevoiten me regjistrim nuk kan asnjera denim nuk kan per me shum na kontaktoni ne tel 044935512

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
capody22
044 935 512
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »