SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel vectra
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
130338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiitet opel vectra 2.2CDI automatik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Melit
Suharekë
049286299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »