SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skoda Roomster 2009
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
Skoda Roomster
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
130368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda Roomster 1.9 tdiViti 2009Vetura posedon klime , air bag , centrall Vetura ka ardhur nga zvicrra dhe eshte pa dogane

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
045/344-737
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »