SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Psh,shitet vetura skoda
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
Lloji :
Skoda Fabia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
121,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
130380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura skoda pa dugan ne gjendje te rregullt po sa ka ardhur nga zvicrra per ne shum informata na kontaktoni ne nr.044356482Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Ferizaj
044356482
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »