SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot 206 benzin 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
ID e produktit :
130383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 206 gjendje mir ka regjistrim deri mujin e 2 te viti 2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
Prishtinë
044239195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »