SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet volvo 360
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
Lloji :
Volvo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
360.00
Viti :
2003
ID e produktit :
130384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes eskavator volvo 360 viti 2003 ne gjendje shum te mir pune

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Denis
Deçan
044666988
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »