SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz E 220 EKO
Çmimi :
€12,800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2009
ID e produktit :
130388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes benz E220 EKO Regjistrimi par ne ks Viti 2009 posedon Automatik-Tiptronik Klimatronik gjamat elektronik pasqyret elektronik bord kompjuter komanda ne timon karrikat me nxemje tempomat regjistrim 1 vit me goma te reja airbeg abs esp centrall servo etj. vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike i shtrengum tip top tel: 044924102

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sezai
Gjakovë
044924102
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »