SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes -Benz 190D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1988
ID e produktit :
130395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-Benz 190D. Viti prodhimit 1988, Diesel. Eshte shum i ruajtur dhe eshte vozitur me kujdes. Ka 4 goma te reja.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Rahovec
044502656
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »