SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 High Line 1.6 TDI
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
130396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 6 nga Suedia.Eshte i perdorur vetem 3 muaj.Per me shume informata kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Adriatik
Vushtrri
049-834-536
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »