SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford ka 1.3 benzin i ardht prej zvicrre
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
Lloji :
Ford Ka
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
84,130
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2002
ID e produktit :
130401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford ka me klim 84 kilometra pa dogan Kontakt viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kkkk
Gjilan
045 571 667
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »