SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530d 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
130432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 530d automatik pa rregjistrim eshte ne targa kosovare eshte ne gjendje te rregullt pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Denis
Prizren
045396828
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »