SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d 2.0 pa dogan 2001
Çmimi :
€3,450.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
243,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
130450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 320d 2.0 diesel (nafte), pa dogan e posa ardhur nga Zvicrra me rreth 244 mije km te kaluara . Eshte ne gjendje te mire teknike dhe eshte e ruajtur mire si jashte poashtu edhe brenda, pastaj ka drita LED para, xhama elektonik, klime funksionale, radio-cd etj.
Gjithashtu posedon edhe librin e servisit ne te cilin jane te shenuara te gjitha serviset. Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit +37744995536
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »