SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 Tdi 2.0 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,956
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
130451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FerizajAUTOSALLONI FERIZAJI * Marka : VW AUDI A4 * Modeli : A4 * Motorri : 2.0 TDI * Viti i Prodhimit 2005 * Kontakti 044-721-341 FLAMURIAUTOSALLONI FERIZAJI: 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »