SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv passat 3c 2006 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,839
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
130452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3c 2006 2.0 TdiManual diesel kontakti 044 153 239 044 721 341

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »