SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Alfa Romeo 156
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
Alfa Romeo
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
208
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
130487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Alfa romeo 156 , 2.0 benzin 2002Vetura ka klim /abs/airbeg/xhamat elektronik etjPa dogan per me shum kontakt 049398608

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halit
Kosovo
049398608
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »