SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WVGOLF V
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
130507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOFL 5 Viti 2009 TDi 20. ( Exclusive ) Ju garantojm per kilometra Shpenzime shum te vogla Vetura i posedon këto gjëra:GOFL .5 TDi Highline Fullë extrra Senzor Parkingut : Pasqyret : ElektronikeGjamat : ElektronikDrritat : Kristal-XenonDrritat : Kristal Big xenon : Klima : TronickUlset : me AIRQelsa : 2copGomat : 4 te rejaAlofelgat 16 inq ESPABSTemp Auto Navi TrafficResat ac AirBagBordcomputerTempomatShpetsi : 6 + 1 : Radio: CD-Player-NavigationNdrrusi shpejtsis ne timon Fullextra exclusivePër më shum info:Me dogan te pagune Na kontaktoni ne nr Tel : +38649254386

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halim
Pristina
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »